Więcej o mnie

Ukończyłam krakowską Akademię Sztuk Pięknych, Wydział Grafiki. Potem wypadki tak się potoczyły, że od roku 1999 zaczęłam działać pod szyldem Studio MW Malwina Wetula (obecnie od czerwca 2018 "Moje MW"), pod którym powstało wiele graficznych projektów z bardzo różnych branż i dla różnorodnych odbiorców. Projektuję zarówno logotypy, jak i ulotki, plakaty, okładki płyt, foldery, zdarzyły się też opakowania, aranżacje wystaw tematycznych, opracowania aranżacji wnętrz, stoiska targowe i wiele innych.

Jest też druga strona mojej działalności, a może pierwsza?...
Moje MW - to może być tak wiele rzeczy.
Miłe Wspomnienie... Marzenie Wpółsenne... Mimowolne Wzruszenie...
W Moim MW tworzę biżuterię, drobne formy witrażowe, wyciskam z liści to, co w nich najlepsze (eko-druk), szyję ozdobne poszewki, maluję. Jednym słowem zapełniam czas czymś, co sprawia mi przyjemność.
Zapraszam też na mój blog na www.mojemw.blogspot.com, na którym bywam wprawdzie dość rzadko, ale jednak czasem udaje mi się coś tam umieścić ;)

Kilka słów o mnie i o tym, co robię "w pigułce" znajdziecie także na stronie

.....   .....   .....   .....   .....

Nasza pamięć składa się z obrazków, małych impresji, chwilowych nastrojów… Przywołuję je w chłodzie kamienia, ciężarze marmurowej kulki, delikatnym brzęku kołyszącego się łańcuszka. Skrawkom materiału daję drugie, trzecie, piąte życie. Ulubiona bluzka zamienia się w kwiecistą łąkę, ucięty dół spódnicy w kawałek nieba, lub koronę drzewa.

Składam fragmenty kolorów w nowe kompozycje, to swoisty recykling wspomnień i kolorowych chwil z przeszłości. Strzępki wakacyjnych przeżyć, promień słońca odbity od powierzchni liścia i zachowany gdzieś w kąciku oka... zasłyszana melodia, która wywołała wspomnienie o czymś miłym... czasem mała drzazga powodująca niepokój, lub coś chroboczącego w ciemnościach... Oto materia, z której tworzę moje prace. Wydawałoby się, że nie można tego połączyć, a jednak...

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
 

 

Zapisz

Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Statystyki
Produktów:
2545
Nowości:
8
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl