Przejdź do głównej treści
    • bądź wyjątkowy
    • wybieraj z pomysłem
Otwórz wyszukiwarkę
Szukaj
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Moje MW Malwina Wetula

Szary agat z kropką

Przejdź do sekcji Opinie

Pierścionek z szarym agatem z kropelką koloru niebieskiego.

Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
Cena 105,00 zł
Zapytaj o produkt
Czas wysyłki: do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty
Dostawa od 18,00 zł - Paczkomaty InPost (Polska)

(dostawa do wybranego paczkomatu)

Opis

Pierścionek z szarym agatem z kropelką koloru niebieskiego.
Oprawiony jest w miedź pokrytą cyną, patynowaną i przecieraną dla wydobycia faktury. Szeroka obrączka, prosta oprawa i dość duży rozmiar sprawia, że może być także biżuterią dla mężczyzny. Jest rustykalny i surowy.

Agat jest uważany za kamień zodiakalny dla Bliźniąt, Ryb, a także Byka, Panny i Skorpiona.

Wielkość - kamień 2 x 2 cm, rozmiar 22

Bezpieczeństwo produktu

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Biżuteria w mojej galerii wykonana jest ze srebra, miedzi, miedzi pokrytej cyną, innych metali oraz przedmiotów takich jak kamienie, drewno, szkło, skóra i inne.
  • Srebro może działać jak łagodny alergen na skórę. W rzadkich przypadkach kontakt skóry z miedzią może powodować uczulenie lub alergię, a cyna podrażnienia skórne. Niektóre przedmioty mają ostre lub szpiczaste krawędzie i nie nadają się dla małych dzieci. Wszystkie przedmioty należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem – nie jeść, nie palić, nie rzucać. Mogą zawierać alergeny kontaktowe w postaci metalu, wełny i inne.

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz