Przejdź do głównej treści
    • bądź wyjątkowy
    • wybieraj z pomysłem
Zamknij wyszukiwarkę Wyczyść Szukaj
Produkty w koszyku: 0. Zobacz szczegóły
Moje MW Malwina Wetula

Wilcza na skórze II

Przejdź do sekcji Opinie

Bransoleta z brązowej skóry oraz miedzianej blachy z wizerunkiem wilka

Przejdź do pełnego opisu
z VAT bez VAT
Cena 155,00 zł
Zapytaj o produkt
Czas wysyłki: do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty
Dostawa od 18,00 zł - Paczkomaty InPost (Polska)

(dostawa do wybranego paczkomatu)

Opis

Bransoleta, którą zrobiłam z brązowej skóry oraz trawionej miedzianej blachy. Główną ozdobą jest wizerunek wilka - dość groźny i drapieżny. Miedź jest patynowana i przetarta dla wydobycia wzoru, elementy przymocowane nitami. Zapięcia również wykonane są z miedzi.

Długość całkowita z zapięciem - 19 cm (pasuje na nadgarstek o obwodzie 17 cm), szerokość 3,2 cm, element ozdobny 2,3 x 6 cm

Bezpieczeństwo produktu

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Biżuteria w mojej galerii wykonana jest ze srebra, miedzi, miedzi pokrytej cyną, innych metali oraz przedmiotów takich jak kamienie, drewno, szkło, skóra i inne.
  • Srebro może działać jak łagodny alergen na skórę. W rzadkich przypadkach kontakt skóry z miedzią może powodować uczulenie lub alergię, a cyna podrażnienia skórne. Niektóre przedmioty mają ostre lub szpiczaste krawędzie i nie nadają się dla małych dzieci. Wszystkie przedmioty należy użytkować zgodnie z przeznaczeniem – nie jeść, nie palić, nie rzucać. Mogą zawierać alergeny kontaktowe w postaci metalu, wełny i inne.

Producent

Malwina Wetula Moje MW

os. Dywizjonu 303 5/7

31-871 Kraków, Polska

602101918 sklep@mojemw.pl

Opinie

Liczba ocen: 0
Oceń i opisz